درباره مزایده‌گر

ما کی هستیم ؟

شبکه مزایده‌گر محصولی دانش بنیان از شرکت اندیشه سازان شبکه ارتباطات یاس(سهامی خاص) به شناسه ملی 14010704938، است که بنیان‌گذاران این مجموعه با پشتوانه دانش روز حوزه مهندسی نرم افزار و تجربه بیش از 30 سال فعالیت در بازار خرید و فروش انواع خودرو (سالم و تصادفی، وارداتی و تولید داخل، سبک و سنگین) و همچنین شرکت در انواع مزایدات دستگاه‌های مختلف، اقدام به توسعه این محصول کرده‌اند.


مزایده انلاین خودرو

داستان شبکه مزایده‌گر

مجموعه ما در ابتدا از یک دفتر کوچک در مرکز رشد دانشگاه تبریز و با دو نفر هم بنیان‌گذار و یک نفر توسعه دهنده نرم افزار فعالیت خود را آغاز کرد و در طول مدت فعالیت خود، تیم مجموعه رشد یافته و درحال حاضر نزدیک به 7 نفر در تیم فنی و 3 نفر در حوزه‌های مختلف بازاریابی، تجاری‌سازی و تست بازار مشغول به فعالیت هستند.


آقای حسن مرادزاده یکی از بنیان‌گذارهای شبکه مزایده‌گر، از کودکی علاقه زیادی به خودروها داشته است به طوری که از خاطرات دوران کودکی این مورد را در ذهن دارد که هر روز ساعت 5 بعد از ظهر منتظر برنامه در شهر از شبکه تهران می‌ماند تا داستان یک تصادف در سطح شهر را ببیند و علاقه وافری به ماشین و هرچیزی که مربوط به ماشین می‌شد، داشته است. تا اینکه در ادامه مسیر تحصیلی خود در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه سراسری تبریز پذیرفته شد و به ادامه تحصیل پرداخت. بعد از فارغ التحصیلی در شرکت دانش بنیان مشغول به کار شد اما همزمان با فعالیت تخصصی خود، به منظور کسب درآمد بیشتر، اقدام به خرید، تعمیر و فروش خودروهای تصادفی کرد؛ کاری که به واسطه شغل پدرش نزدیک به 30 سال بود که با آن آشنا بود. همچنین در مزایده دستگاه‌های مختلف شرکت می‌کرد تا بتواند با خرید ماشین به قیمت مناسب‌، راه‌های درآمدی جدیدتری را نیز تجربه کند. در این زمان بود که فرایند سنتی و پر اشکال برگزاری مزایده‌های کشور نظرش را جلب کرده و با هدف ایجاد سامانه‌ای که بتواند این خلاءها را پوشش دهد، با همسرش که مهندس کامپیوتر و توسعه دهنده وب بود، تصمیم گرفتند تا شبکه مزایده‌گر را ایجاد کنند اما جلوتر و حین تحقیقاتشان متوجه شدند که می‌توانند ابزار خرید و فروش از طریق مزایده را در اختیار عموم مردم قرار دهند تا کالاهایی که بهترین ابزار برای خرید یا فروش آن‌ها، برگزاری مزایده است را بتوانند از طریق مزایده به‌فروش بگذارند؛ مانند خودروهای تصادفی و به این ترتیب آنها توانستند با تلفیق تجربه 30 ساله فعالیت سنتی در این بازار، دانش بروز حوزه مهندسی نرم افزار و رفتارشناسی مردم عزیز کشورمان، مجموعه شبکهمزایده‌گر را توسعه دهند.


برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر، همراه ما باشید تا داستان موفقیت‌هایمان را کنار شما دوستان رقم بزنیم.

مزایده خودرو